Cestovateľská súťaž: Víkend v Tatrách

Máme tu ďalšiu cestovateľskú súťaž. Tentoraz potešíme milovníkov slovenských hôr, pretože súťažiť sa bude o víkendový pobyt (noci) pre dve osoby aj s raňajkami v penzióne Vila Petra. Vybrali sme pre vás povalentínsky termín 17. – 19.2.2017, takže si v Tatrách môžete užiť aj chvíle romantiky so svojou polovičkou. Súťaž vyhodnotíme 31.1.2017.

Cestovateľskú súťaž vyhráva Alžbeta Katreníková :) veríme, že si víkendový pobyt užije a pošle nám aj nejaké fotky :) ďakujeme všetkým zúčastneným :) nezúfajte, pripravujeme aj ďalšie súťaže :)

Penzión sa nachádza vo Veľkom Slavkove, ktorý je vzdialený len 7 km od Starého Smokovca, takže nadšenci lyžovania si prídu na svoje. Svahy môžete vyskúšať aj v Tatranskej Lomnici či na Štrbskom plese. Všade sa z Veľkého Slavkova dostanete tatranskou električkou. Ďalšou možnosťou ako stráviť krásny víkend je návšteva Aquacity Poprad, teda o zábavu sa určite nemusíte báť.

Tešiť sa môžete aj na príjemné rodinné prostredie, ktoré vám penzión Vila Petra ponúka. Wifi je dostupná a parkovať môžete bezplatne. Večer si môžete posedieť pri teplom krbe a cez deň si zahrať biliard.

Podmienky súťaže:

  1. Lajkni našu fb stránku
  2. Zdieľaj našu súťaž
  3. Napíš do komentáru: Čítam Študentské noviny

 

Foto: Pexels

Redakcia si vyhradzuje právo menenia podmienok počas súťaže.