Nominácia Tipsport ligy s prekvapivým menom

Nominácia tímu slovenskej hokejovej Tipsport ligy na blížiaci sa All Stars Cup v Bratislave (17. februára 2018) je definitívne známa. Na výbere mien sa podieľal generálny manažér slovenského ligového výberu Peter Bondra spolu s trénermi.

„Máme silný realizačný tím, ktorý mal nomináciu pevne vo svojich rukách. Samotná Tipsport liga do tvorby menoslovu vstúpila len jediným rozhodnutím, a to nomináciou i keď najkontroverznejšieho hráča našej najvyššej súťaže Jozefa Sládoka, ale zároveň kapitána Detvy, ktorý napriek veľmi náročnej sezóne drží kolektív tímu spod Poľany mocne pokope,“ hovori riaditeľ Tipsport ligy Richard Lintner.

Do začiatku All Stars podujatia zostáva už iba pár dní. Plný očakávania je aj šéf realizačného tímu. „Mužstvá z troch krajín zložili kvalitné ligové výbery, museli sme preto reagovať. Dali sme dohromady menoslov, ktorý je pre divákov lákavý. Samozrejme, dôraz sme kládli na to, že chceme vyhrať. Ako znie v našom oficiálnom hashtagu - dáme im na bendžo,“ povedal generálny manažér tímu Tipsport ligy Peter Bondra.   

All Star Cup 2018 sa uskutoční s medzinárodnou účasťou výberov Tipsport ligy, českej extraligy, rakúskej EBEL a nemeckej DEL premiérovo 17. februára na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Víťaz si okrem trofeje odnesie finančnú dotáciu 25-tisíc eur. Vstupenky v cenovom rozmedzí od 15 do 30 eur sú pre fanúšikov dostupné na predpredaj.sk.

 

Nominácia tímu Tipsport ligy na All Stars Cup 2018 v Bratislave

Brankári: Michal Valent (Trenčín), Tomáš Tomek (Žilina), obrancovia: Nicolas Ross (Zvolen), Eduard Šedivý (Košice), Daniel Brejčák (Poprad), Jozef Sládok (Detva), útočníci: Cason Hohmann (B. Bystrica), Timothy Coffman (Zvolen), Branko Radivojevič (Trenčín), Judd Blackwater, Marek Slovák (obaja Nitra), Patrik Svitana (Poprad), Štěpán Novotný (N. Zámky), Patrik Koyš (L. Mikuláš), generálny manažér: Peter Bondra, tréneri: Ján Filc, Ján Pardavý (Trenčín), Andrej Kmeč (Nitra).


Harmonogram zápasov All Stars Cup-u 2018
13:30 hod. CZE - AUT, 14:30 hod. SVK - GER, 15:30 hod. GER - CZE, 16:45 hod. otvárací ceremoniál, 17:00 hod. SVK - AUT, 18:00 hod. AUT - GER, 19:00 hod. SVK - CZE, 20:00 hod. záverečný ceremoniál.

Všetky informácie o sprievodných aktivitách, programe a partneroch All Star Cup-u 2018 sú dostupné na www.allstarcup2018.com

 

FOTO: hokej.cz